Njemu je jedan navijač pokušao da otvori torbu.
– Nikada nisam tako nešto doživeo. Odmah sam proverio da li je uzeo nešto, jer mi u toj torbi nisu samo reketi, znate. Tu mi je telefon, tu mi je i novčanik. Ne znam… – rekao je Siner.
Govorio je i o obezbeđenju.
– Smatram da obezbeđenje radi dobar posao. Pogotovo na terenu, tu je mnogo obezbeđenja. Na velikim turnirima se trude da budemo i da se osećamo sigurno. I kada se dese ovakve stvari, oni učine dobar posao. Sve je u redu – zaključio je Siner.
Janik je u italijanskom derbiju savladao Lorenca Musetija sa 3:0 u setovima i sada će imati priliku da prođe u finale eventualnom pobedom protiv Feliksa Ože Alijasima.





