Angelina Topić blistala u Hrvatskoj! Srebro za Srpkinju usred Zagreba na čuvenom mitingu

Angelina je sa preskočenih 1.95 uspela da dođe do srebrne medalje na Memorijalu „Boris Hanžeković“ u Zagrebu. 

Nakon što je zauzela treće mesto na Dijamantskoj ligi u Rabatu, odnosno drugo u nadmetanju u Atini, sada se ponovo popela na drugu poziciju, pa se tako okitila srebrnom medaljom. 

Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dve podelile drugo mesto.
    
Srpska atletičarka je preskočila 1,85 metara; 1,90; 1,93 i 1,95, a na 1,99 je tri puta bila neuspešna.
    
Prvo mesto osvojila je Ukrajinka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa 1,97 metara.

Pročitajte još...  Miloš Janičić potpisao za UFC, nastupa u Beogradu

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas

Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅