Makabi dobio veliko pojačanje: Amerikanac se posle dve godine vratio u Tel Aviv

Američki košarkaš Bonzi Kolson potpisao je dvogodišnji ugovor sa Makabijem, saopštio je danas klub iz Tel Aviva.

Kolson (30) je prethodne dve sezone igrao za Fenerbahče, a sa turskim klubom osvojio je Evroligu 2025. godine.

Američki košarkaš je već igrao za Makabi od 2022. do 2024. godine.

– Neverovatno sam srećan i zahvalan što sam ponovo sa svojom porodicom, Makabijem. Od trenutka kada sam otišao, uvek sam imao posebno mesto u srcu za ovaj klub, navijače i grad Tel Aviv. Želim da se zahvalim vlasnicima, upravi i stručnom štabu što su verovali u mene i omogućili mi da se vratim. Uzbuđen sam i spreman da zajedno stvorimo još posebnih uspomena. Vidimo se uskoro – rekao je Kolson, preneo je zvanični sajt kluba.

On je pre Fenerbahčea i Makabija u Evropi igrao za Karšijaku, Strazbur i Darušafaku.

Pročitajte još...  Više nema dileme: Ovo je spisak klubova koji će naredne sezone igrati u Evroligi

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas

Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅