Zvezda igra na Kipru: Crveno-belima će društvo praviti još dva evroligaša

Crvena zvezda ponovo će ove sezone igrati na turniru na Kipru pod nazivom „Neofitos Handriotis“ koji će se u Nikoziji igrati od 11. do 13. septembra.

Crveno-beli će na ovom turniru učestvovati zajedno sa Olimpijakosom, Arisom i Makabijem iz Tel Aviva. Turnir je ovu informaciju potvrdio, a ovo će biti jedna od poslednjih provera za Ibona Navara pred početak sezone, kako u ABA ligi, tako i u Evroligi.

Zvezda je i prethodne sezone igrala na ovom turniru, tada sa Monakom, Parizom i Olimpijakosom. Nije se dobro provela, a ovog puta dvoje novajlija biće Aris koji sa klupe vodi Vasilis Spanulis i još jedan Evroligaš, ekipa Makabija koja uvek sa velikim ambicijama ulazi u novu sezonu.

Crvena zvezda trenutno radi na sklapanju novog tima, a prvo pojačanje je ozvaničeno. U pitanju je doskorašnji plejmejker Hapoela iz Tel Aviva, Kris Džons.

 

Pročitajte još...  Sada je zvanično: Duško Ivanović preuzeo ruski tim

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas

Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅