Čistka u Dubaiju: Petorica igrača napustila klub, otišao i bivši igrač Partizana

Košarkaški klub Dubai saopštio je da su petorica igrača napustila taj tim.

Nejt Mejson, Bruno Kaboklo, Taran Armostrong, Bugi Elis i Met Rajan su završili epizodu u ovom klubu. Elis se pridružio u martu na pozajmici iz Galatasaraja i, uprkos ugovoru za narednu sezonu, on se neće vraćati.

Kaboklo je stigao sredinom januara. Bivši centar Partizana je odigrao 11 utakmica u Evroligi, ali se neće zadržati u klubu.

Mejson je za Dubai potpisao 2024. godine. Prve sezone je bio sjajan, ali ove takmičarske godine nije odigrao nijedan meč zbog teške povrede.

Pročitajte još...  Vašington se dirljivim snimkom oprostio od Partizana

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas

Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅