DOBRE VESTI IZ ITALIJE Prošao kroz pravi pakao, a sada napustio bolnicu | Sport Srbija

Fudbaler Fjorentine Mojze Ken, otpušten je iz bolnice posle povredu glave zadobijene na jučerašnjoj utakmici protiv Verone. 

Iako se u prvi mah činilo da je u pitanju teže povreda, klub je saopštio da je Ken pušten na kućno lečenje i da su sve pretrage dobre. Prvotimac „ljubičasti“ se još noćas iz Verone vratio u Firencu.

POZNATO ŠTA SE DESILO FUDBALERU KOJI JE KOLABIRAO Klub se oglasio i otkrio detalje

Svi klinički testovi bili su negativni, ostaće samo ožiljak, navodi se u izveštaju. 

Uprkos dobrim rezultatima, on neće igrati u narednom kolu protiv Lećea. 

Fjorentina je za kratko vreme doživela dva ozbiljna zdravstvena problema. Prvo je kolabirao Eduardo Bove protiv Intera, pa je sada pao i Mojze Ken, srećom oba slučaja su okončana pozitivnim ishodom. 

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.  

 

 

Pročitajte još...  "Ne volim ovakve utakmice!" Dejan Stanković poslao poruku mladim igračima posle pobede nad drugoligašem

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas