Umesto boljitka – nazadovanje. Umesto lepršave igre – četiri vezane utakmice bez pobede. Ne ide nikako Nenadu Lalatoviću u drugom mandatu u Vojvodini zbog čega su besni navijači.
Glavni katalizator je bio poraz od ekipe IMT-a u samoj završnici utakmice zbog čega su popularni „firmaši“ tražili odlazak trenera Nenada Lalatovića i kompletne uprave kluba.
– Nemam šta sada da kažem. Ovi rezultati nikome ne prijaju i sigurno je da će biti razgovora u klubu tokom narednih dana.
Priznao je Lalatović da njegova ekipa nije uspela da iskoristi sve šanse i da je zbog toga kažnjena.
– Realizacija je falila, imali smo stopstotni šansi i nismo postigli pogodak i kad ne postignete, onda izgubite utakmicu i to je to – podvukao je trener Vojvodine.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.





