Na „Marakani“ skupjeno 485 jedinica krvi, akcija se nastavlja u petak

 

Akcija “Crveno-bela krv” će biti održana i sutra. 

– Zvezdin dvanaesti igrač je još jednom pokazao da se veličina kluba ogleda u njegovim navijačima. Zaljubljenici u crveno-bele boje su u velikom broju posetili Medija centar stadiona “Rajko Mitić” i odazvali se, kao dosta puta do sada, svim humanitarnim akcijama koje je Crvena zvezda sprovodila prethodnih godina.

Odlična saradnja sa Institutom za transfuziju krvi Srbije je potvrđena i 32. put, a kao što je to bio slučaj u prethodnom periodu, akcija je održana u Beogradu, ali i širom Srbije i Republike Srpske. U glavnom gradu je prikupljeno 207 jedinica krvi, Aleksnicu 79, Prokuplju 106, Banjaluci 25, Istočnom Sarajevu 35 i Kosovskoj Mitrovici 33 jedinice krvi.

Svi zvezdaši su od kluba dobili i prigodan poklon, a u pitanju je karta za 175. večiti derbi, ali i posebna kapitenska traka, koju su prvotimci našeg kluba nosili na meču protiv Radničkog 1923 – piše na sajtu Zvezde.

– Pozivamo sve zvezdaše da posete Medija centar stadiona “Rajko Mitić” od 12 do 20 časova, te pomognu onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Pored stadiona ”Rajko Mitić”, krv je moguće dobrovoljno donirati na sledećim lokacijama:

21 .02 . – Bijeljina: Opšta bolnica „Sveti Vračevi“ (9-13 časova)

21 .02 . – Vranje: Pedagoški fakultet (9-16 časova)

21 .02 . – Prijedor: Zavod za transfuziju bolnica „Dr. Mladen Stojanović“ (9-13 časova)

21 .02 . – Trebinje: Opšta bolnica Trebinje, odeljenje za transfuziju (8-13 časova)

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.  

 

Pročitajte još...  Srbija ostaje bez selektora? Veljko Paunović dobio ponudu iz Saudijske Arabije

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas