(Ipak) ništa od potpisa: Majk Džejms demantovao da ima novi klub

Juče su gotovo svi srpski mediji preneli informaciju da je Majk Džejms potpisao za Dubai i da će nastupati u ABA ligi naredne sezone.

Međutim, američki plej, koji je napustio Monako posle pet godina, to je ubrzo demantovao.

– Vi izmišljate toliko priča da je teško ispratiti sve. Probudim se posle leta avionom i već sam “potpisao” ugovor – naveo je 35-godišnji plejmejker na Tviteru.

Džejms je prefesionalnu karijeru započeo u Zagrebu 2012. godine, a punu afirmaciju, kao i mnogi drugi igrači, stekao u Baskoniji. Potom je igrao i za Panatinaikos, milansku Olimpiju i moskosvski CSKA, a u dva navrata je imao i izlete do NBA lige, gde je nastupao za Finiks, Nju Orleans i Bruklin.

Pročitajte još...  Jedan Crnogorac odlazi, drugi dolazi? Još jedan bivši trener Zvezde na pragu dolaska u Zenit

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas

Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅