Prvi put posle razvoda od Švajnija: Ana Ivanović progovorila o sinovima

Srpska teniserka Ana Ivanović je u Bad Homburgu izgubila od Anđelik Kerber 6:3, 7:5 u egzibiciji na oproštaju Nemice. Meč dve nekadašnje velike rivalke imao je emotivan završetak, pošto su obe zaplakale po završetku susreta i dobile ovacije publike. Ana se obratili Nemci, a onda je prvi put posle dosta vremena progovorila i o sinovima.

Voditeljka je pitala Anu Ivanović da li bi njena tri sina mogla da se bave tenisom, a nekadašnja šampionka Rolan Garosa dala je kratak odgovor.

– Verovatno ne, videćemo – rekla je Ana.

Podsećamo, Ana je karijeru završila 2016. godine, a najveći uspeh je joj je titula na Rolan Garosu 2008. 

Poslednje vreme nije bilo lako za bivšu teniserku. Zbog razvoda od Švajnštajgera bila je u centru pažnje, a sve što se dešavalo bilo je više nego bolno. Prema pričama Nemac je prevario Anu, dok je ona čak i bila spremna sve da mu oprosti.

Šuška se da Ana ima novog partnera, da je ponovo zaljubljena, ali ne želi da bude u javnosti sa njim.

 

Pročitajte još...  Vimbldon ukinuo pravilo? Tetkonske promene koje menjaju sve, evo šta to znači za Novaka Đokovića

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas

Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅