Čistka u Dubaiju: Petorica igrača napustila klub, otišao i bivši igrač Partizana

Košarkaški klub Dubai saopštio je da su petorica igrača napustila taj tim.

Nejt Mejson, Bruno Kaboklo, Taran Armostrong, Bugi Elis i Met Rajan su završili epizodu u ovom klubu. Elis se pridružio u martu na pozajmici iz Galatasaraja i, uprkos ugovoru za narednu sezonu, on se neće vraćati.

Kaboklo je stigao sredinom januara. Bivši centar Partizana je odigrao 11 utakmica u Evroligi, ali se neće zadržati u klubu.

Mejson je za Dubai potpisao 2024. godine. Prve sezone je bio sjajan, ali ove takmičarske godine nije odigrao nijedan meč zbog teške povrede.

Pročitajte još...  Pešić u neverici posle šokantnog poraza: Nikada u karijeri nisam doživeo ovo

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas

Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅