Evo šta je novi trener Zvezde prvo uradio po dolasku u Beograd

Novi trener KK Crvena zvezda Ibon Navaro, stigao je u Beograd, gde je započeo prve aktivnosti po preuzimanju ekipe.

Španski stručnjak iskoristio je prve dane boravka u srpskoj prestonici za razgovore sa čelnicima kluba i dogovore u vezi sa planovima i pripremama za predstojeću sezonu.

Kako su obajvili iz Zvezde, Navaro je obišao Mali Kalemegdan, mesto na kojem je nastala košarkaška priča crveno-belih, kao i trening centar, klupske kancelarije i halu „Aleksandar Nikolić“, u kojoj će obavljati trenerske dužnosti.

U Crvenoj zvezdi poželeli su dobrodošlicu novom šefu stručnog štaba, uz želje za mnogo uspeha i sreće u radu.

Navaro je na klupi Zvezde nasledio Sašu Obradovića, koji se sa timom rastao pre kraja minule sezone.

Pročitajte još...  Jokić predvodi "orlove": Košarkaši Srbije se okupili pred nove izazove

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas

Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅