Još uvek se nije slegla prašina zbog sramnog poteza reprezentativca Francuske Silvena Franciska koji je u završnici meča postigao koš protiv Slovenije, iako je ranije pružio ruku Luki Dončiću i signalizirao da neće napadati.
Dan kasnije, posle opšte frke koja je nastala, plejmejker Žalgirisa je pokušao da ponudi objašenjenje za potez koji je napravio.
– Trebalo je da kažem Dončiću: „Ne, brani se, idem u napad“. Odjednom sam se setio koš-razlike. Žalim što sam mu prerano pružio ruku, to sam mu i rekao posle toga. Prihvatam šta se desilo. Moramo sada da idemo dalje – rekao je Francuz.
Teško da će Slovenci da prihvate ovakvo objašnjenje…
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.









