Kosta Nedeljković ponovo na „Marakani“

 

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, a sada reprezentativac Srbije i defanzivac Lajpciga vratio se na „Marakanu“ ovog utorka kako bi posetio nekadašnje saigrače.

Nedeljković je prošlog vikenda okončao sezonu u Nemačkoj i sada čeka da ga „bikovi“ otkupe od Aston Vile.

– Uvek nam je velika čast i zadovoljstvo kada nas posete naši bivši igrači. Kosta je bio jedan od najtalentovanijih igrača naše akademije, a njegov uspeh u daljoj karijeri je pravi dokaz vrednosti i posvećenosti koje ulažemo u razvoj mladih talenata. Njegova izuzetna disciplina i trud su odličan primer za sve mlade koji tek počinju svoj put i pokazuju da s pravim pristupom i radom mogu postići veliki napredak – rekao je Nikola Jelić, direktor Zvezdine škole.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

Pročitajte još...  Kapiten se vratio golom, Enem doneo pobedu Zvezdi, blistao novajlija

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas