VRAĆA SE U SRBIJU Doskorašnji košarkaš Partizana pojačava beogradski klub | Sport Srbija

 

 

Mladi srpski košarkaš Savo Drezgić pronašao je novu sredinu za nastavak svoje karijere – talentovani bek će u nastavku KLS Superlige zaigrati za Megu, ekipu poznatu po afirmaciji mladih igrača.

Kako prenosi „Mozzartsport“, očekuje se da se Drezgić uskoro priključi trenažnom procesu i stavi na raspolaganje strategu Marku Baraću, koji vodi tim sa klupe.

Posle sezone provedene na američkom univerzitetu Džorždija, gde je bio član Buldogsa, Drezgić se vraća u Srbiju sa ciljem da dobije više minuta na parketu. U NCAA ligi beležio je ograničenu minutažu – nastupio je na svega osam utakmica, u proseku igrao 6,8 minuta i postizao 2,9 poena po meču.

Sada želi da okrene novi list i kroz dres Mege pokaže koliko može. Klub iz Beograda će se takmičenju u Superligi priključiti u četvrtfinalnoj fazi, gde će ih dočekati pobednik dvomeča između FMP-a i Zlatibora.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

Pročitajte još...  Veliki obrt: Real Madrid ipak odlulio da otpusti trenera

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas