SADA I ZVANIČNO Crveno-beli ostali bez najboljeg igrača, predstavljen u novom klubu | Sport Srbija

Vojvodina je i zvanično ostala bez najboljeg igrača. Kejleb Zadi Seri je završio epizodu u Novom Sadu i nastavlja karijeru u norveškom Moldeu.

Seri je stigao u Skandinaviju, slikao se u dresu novog kluba i nosiće broj 11, a govorio je i za klupski sajt.

– Volim da igram jedan na jedan i da driblam. Kreativan sam igrač, koji postiže dosta golova. Molde poznajem kroz Datra Fofanu, koji je igrao ovde. Gledao sam nekoliko utakmica zbog njega i svidelo mi se šta sam video – rekao je Seri.

Dres Vojvodine je nosio nešto više od godinu dana.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

Pročitajte još...  Stankovićeva "seča" donosi Zvezdi milione

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas