BILE SU DOVOLJNE SAMO DVE REČI Pogledajte šta je Holanđanin napisao na kameri posle pobede nad Novakom (FOTO) | Sport Srbija

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković izgubio je od Botika Van de Zandšulpa sa 6:2, 3:6, 6:1 u drugom kolu mastersa u Indijan Velsu.

Holanđanin se glavnog žreba dokopao kao srećni gubitnik, pošto je poražen u kvalifikacijama.

Đoković je bio daleko od prepoznatljivog nivoa i Botik je to znao da iskoristi, te se tako našao u trećem kolu Indijan Velsa. 

On je nakon pobede, kao što je i tradicija, ostavio poruku na kameri.

 – Srećni gubitnik – napisao je holandski teniser.

U narednom kolu će igrati protiv Fransiska Serundola.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

 

Pročitajte još...  Šampionka Vimbldona suspendovana na četiri godine! Nova velika doping afera drma tenis

NAJNOVIJE

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

POSLEDNJE OBJAVE 🔥

Preporuka za Vas